Handball Premier : Πρεμιέρα με ντέρμπι Δικεφάλων

Ντέρμπι ΠΑΟΚ-ΑΕΚ στην 1η αγωνιστική ανέδειξε η κλήρωση για το νέο πρωτάθλημα της Handball Premier, το οποίο θα ξεκινήσει στις 21 Σεπτεμβρίου.

Από εκεί και πέρα, το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός θα διεξαχθεί την 7η αγωνιστική (16/11) και το Ολυμπιακός-ΑΕΚ την 10η αγωνιστική (14/12).

Αξίζει να σημειώσουμε ότι η κανονική περίοδος θα διεξαχθεί από τις 21/9/2019 έως τις 21/3 2020.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

21.09.2019 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 18.01.2020

Φίλιππος Βέροιας-Α.Σ.Ε. Δούκα

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Διομήδης Άργους

Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Κ.

Φαίακας Κέρκυρας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

28.09.2019 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 25.01.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φίλιππος Βέροιας

Α.Σ.Ε. Δούκα-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Διομήδης Άργους-Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

05.10.2019 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 01.02.2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Α.Σ.Ε. Δούκα

Π.Α.Ο.Κ.-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Φαίακας Κέρκυρας-Διομήδης Άργους

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Ε.Κ.

Φίλιππος Βέροιας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

12.10.2019 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 08.02.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Φίλιππος Βέροιας-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Α.Σ.Ε. Δούκα-Π.Α.Ο.Κ.

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Φαίακας Κέρκυρας

Διομήδης Άργους-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Ε.Κ.

02.11.2019 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 15.02.2020

Π.Α.Ο.Κ.-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Φίλιππος Βέροιας

Φαίακας Κέρκυρας-Α.Σ.Ε. Δούκα

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α.Ε.Κ.-Διομήδης Άργους

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

09.11.2019 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 22.02.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φαίακας Κέρκυρας

Φίλιππος Βέροιας-Π.Α.Ο.Κ.

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Α.Σ.Ε. Δούκα-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Κ.

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Διομήδης Άργους

16.11.2019 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 29.02.2020

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Φαίακας Κέρκυρας-Φίλιππος Βέροιας

Π.Α.Ο.Κ.-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. Δούκα

Διομήδης Άργους-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

23.11.2019 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 04.03.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Α.Ε.Κ.

Φίλιππος Βέροιας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Φαίακας Κέρκυρας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Π.Α.Ο.Κ.

Α.Σ.Ε. Δούκα-Διομήδης Άργους

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

07.12.2019 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 07.03.2020

Διομήδης Άργους-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Α.Ε.Κ.-Φίλιππος Βέροιας

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Φαίακας Κέρκυρας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Σ.Ε. Δούκα

Π.Α.Ο.Κ.-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

14.12.2019 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 18.03.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Φίλιππος Βέροιας-Διομήδης Άργους

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Α.Ε.Κ.

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

Π.Α.Ο.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Σ.Ε. Δούκα

21.12.2019 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 21.03.2020

Α.Σ.Ε. Δούκα-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Φίλιππος Βέροιας

Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

Α.Ε.Κ.-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Π.Α.Ο.Κ.

Φαίακας Κέρκυρας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic